Prezentācijas  tehnika » Videokonferences

Droši, vienkārši un intuitīvi!

Attīstoties mūsdienu informācijas pasniegšanas tehnoloģijām, tiek uzlabota informācijas apmaiņa starp ģeogrāfiski attālinātām vietām, reģioniem, valstīm un kontinentiem.

Videokonference nozīmē ātru un ērtu virtuālo „satikšanos”, kurā dalībniekiem ir iespēja redzēt un komunicēt, strādājot pie kopīga projekta, esot vienā apspriedē vai mācību lekcijā.

Mēs piedāvājam pasaules vadošo ražotāju Polycom un LifeSize videokonferenču risinājumus, kas izceļas ar augstu kvalitāti un plašām tehniskajām iespējām. Papildus tiešsaistes komunikācijai šie risinājumi var nodrošināt arī vairāku videokonferenču dalībnieku apvienošanos vienā virtuālā konferencē vai lekcijā (multipoint connection), sesijas ierakstu vai arī video attēla straumēšanu (streaming).

Mūsdienīgas videokonferenču iekārtas sniedz jaunas iespējas un to izmantošana strauji pieaug, pateicoties vairākiem faktoriem:
 • attēla un skaņas pārraides tehnoloģijas ir būtiski uzlabojušās
 • datu pārraides kanāli paliek aizvien ātrāki un lētāki
 • mūsu laiks paliek aizvien dārgāks un jāpaspēj paveikt daudz vairāk
 • ātrāka jautājumu risināšana un lēmumu pieņemšana
 • iespēja piedalīties semināros, projektos, kā arī pieredzes apmaiņas programmās

 • Bieži vien mūsu klienti uzdod jautājumus par videokonferenču praktisko pielietojumu, informācijas apmaiņas kvalitāti un finansiālo izdevīgumu. Apskatīsim sīkāk divus visbiežāk minētos jautājumus.

  Cik lielā mērā videokonference var aizvietot tikšanos klātienē?
  Attēla un uz skaņas kvalitāte ir ļoti tuva tai, kādu jūs izbaudāt tikšanās laikā. Videokonferenču iekārtas vēl nemāk pārraidīt, piemēram, cilvēcisku rokasspiedienu vai telpā esošo puķu smaržu, bet tās var nodrošināt klātbūtnes efektu. Tas tiek panākts izmantojot augstas izšķirtspējas attēla (True HD 720p vai pat Full HD 1080p) un kvalitatīvas stereo skaņas pārraidi. Atšķirībā no nesenās pagātnes, mūsdienīgi IP datu tīkli nodrošina ātru audio vizuālās informācijas apmaiņu. Citas saziņas tehnoloģijas, piemēram Skype vai MS Messenger, nevar nodrošināt līdzvērtīgu attēla un skaņas kvalitāti. Vienlaicīgi ar dalībnieka attēlu ir iespējams pārraidīt un saņemt datorprezentāciju.

  Lai pārliecinātos par videokonferenču sniegto klātbūtnes efektu, ir iespējams pieteikties uz bezmaksas demonstrāciju, zvanot uz Biroteh biroju vai aizpildot pieteikuma anketu.

  Videokonferenču iekārtu iegāde un lietošana ir dārga?
  Salīdzinot ar ko?
  Ja korekti tiek aprēķināti visi finanšu ieguvumi un tie tiek salīdzināti ar nepieciešamajiem sākotnējiem ieguldījumiem un uzturēšanas izmaksām, tad bieži vien atbilde rodas pati no sevis.

  Ne tikai tiešās izmaksas, tādas kā degviela, transporta biļetes vai viesnīcas, mēs varam izmērīt naudā. Iesakām parēķināt, cik daudz vērtības jūsu organizācijai var dot kolēģis, kurš produktīvi strādā, nevis atrodas pie auto stūres sastrēgumā vai sēž lidostas uzgaidāmajā telpā. Kā arī to, kādu vērtību rada pilnvērtīga komunikācija tad, kad tā ir objektīvi nepieciešama, nevis tikai saskaņotu komandējumu laikā.
  Izmantojot ieguldījuma atmaksāšanos (ROI) aprēķinu matricu Excel formātā, jūs paši varat izrēķināt iespējamo finanšu izdevīgumu tieši jūsu organizācijai.

  Nav mazsvarīgi, ka izmantojot videokonferenču iekārtas, mēs reāli ar saviem darbiem palīdzam apkārtējai videi. Videokonferenču lietošana apkārtējā vidē iepludina tūkstošiem reižu mazāk CO2 izmešu, nekā tradicionālie motorizētie pārvietošanās līdzekļi.

  Daži papildus materiāli par videokonferenču iekārtām un to izmantošanu:
  Kāpēc izvēlēties augstas izšķirtspējas videokonferenču iekārtas (angļu valodā) 
  Kādu vērtību Jūsu organizācijai var sniegt videokonferences (angļu valodā) 

   
    Copyright © SIA BiroTeh 2006-2009, Mājas lpas izstrāde - WEBstyle.lv